הסדרים עם בנקים

בנק הינו גוף כלכלי בעל כוח רב. לכן במידה שהצטברו לכם חובות למול הבנק מומלץ להגיע איתו להסדר באופן שיאפשר לכם לשלם מינימום בפריסה נוחה ביותר, התואמת את יכולתכם הכלכלית. ככל שתקדימו להסדיר החוב כן ייטב, הריביות והוצאות הגביה עשויות להגדיל את סכום החוב בעשרות מונים. לשם כך מומלץ להיוועץ בעו"ד המתמחה בהגעה להסדרים עם בנקים.
משרד רודן ענבר בעל ניסיון עשיר בהגעה להסדרי חוב מול הבנקים. אל תחכו. הסדירו את חובכם בהקדם. התקשרו עכשיו!


מומחיות בהגעה להסדר עם בנקים

אם יש לכם חוב לבנק או לא עמדתם בתשלומי המשכנתא למעלה מחצי שנה, מומלץ להגיע להסדר עם הבנק בהקדם. ככל שתתעכבו בהגעה להסדר הסכומים רק ילכו ויטפחו בדומה לאותו כדור שלג שהולך ומתגלגל.
בשלב ראשון מומלץ להידבר עם הבנק שלא ישלח לכם מכתב התראה, מאחר וסכום הפקת המכתב יושת עליכם. לכן רצוי לסכל את שליחת המכתב ולהימנע מהגדלת סכום החוב שלכם אם ניתן. כמו כן, מומלץ לעשות כל מאמץ למנוע את העברת התיק החוב שלכם לעורך דין חיצוני מטעם הבנק, מאותה סיבה- הטיפול של עורך דין חיצוני יכול להגיע לאלפי שקלים אשר יגולגלו בסופו של יום עליכם.
חשוב לפרוס את החוב באופן רחב על מנת להבטיח שאכן תוכלו לעמוד בתשלום זה. במקביל ניתן לבחון מהן החלופות העומדות בפניכם באשר ללקיחת הלוואה על מנת למנוע או לדחות האפשרות שינקטו נגדכם הליכי גביה בגין אי תשלום החוב לבנק. אפשר לפנות לחברות אשראי, בנקים, חברות ביטוח וכו' לברר מה האלטרנטיבה הכי כדאית וזולה על מנת לסגור החוב שלכם לבנק. אם אכן הסדרתם את חובכם, כמתואר לעיל, טרפדתם האפשרות שיפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל, חסכתם בפועל עשרות אלפי שקלים ומנעתם עגמת נפש רבה הכרוכה בטיפול בתיק הוצאה לפועל.
במקרה של חוב לבנק אין לאבד את הראש, יש לפנות למומחים על מנת להסדיר החוב ולצאת לדרך חדשה נטולת חובות. כדאי לפנות לעורך דין המיומן בהגעה להסדרים עם בנקים, שיבטיח שתשלמו את המינימום הנדרש בפריסה נוחה יחסית.

 

יובהר כי האמור במאמר אינו מהווה ייעוץ משפטי פרטני ומקצועי, לא נועד להחליפו, ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם, באשר כל מקרה ונסיבותיו. ייתכן ובמידע חלו השמטות ו/או טעויות. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.